Відгуки

На минулих вихідних був у цьому салоні. Хороша обстановка, приємні дівчата. София – майстер еротичного массажу. Все зробило як потрібно. Очень доволен. У наступний раз хочу взяти двоє згоди. 

Провел час з Анжеликой. Очень милая и обаятельная девушка. Прекрасно владеє еротичним массажем у Львові в усіх проявах. Спасибо за приятное общение и хороший релакс.

Салон дійсно класний. Девушки секси. Масажистка була так сексуальна, що я не підтримувалася і полізала її кіску.

Все було на вищому рівні! Спасибо дівчині за розслаблюючу атмосферу і приємний відпочинок. У наступний раз приду з друзями – їм обов’язково понравиться у вас.

Благодарю дівчаток за теплий прийом і за те, що розміщуєш собі начину со звуком. Принімали мене як султана. Королевська забота і ласка. А в конце ще і незабиваний еротичний массаж Київ. Ще повернусь сюда обов’язково.

Це був мій перший досвід відвідування салону подібного рода. Нервничал і не знав чого очікувати. Но все виявилося ще краще, ніж я думав. Сексуальні дівчата, інтимна атмосфера і бокал вина розсеяли мою тревогу. Спасибо девушке за приятный вечер.

Був кілька днів тому в  салоні Faraon. Вибрал Дашу. Хочу відзначити, що і еротичний массаж та спілкування з дівчатами залишились лише хорошим враженням. Девченка весела, розумна і руки волшебні. Пойду ли ще – ДА. Спасибо за приятный вечер и расслабление.

Все на вищому рівні. Віка просто ангел. Відмінно розслабився після тривалого перельоту. Загляну сюди ще раз після наступного відрядження.

Уже кілька разів був в цьому салоні. Рекомендую його своїм друзям. Всі дівчата гарні і майстри своєї справи. Як буду наступного разу в Києві обов’язково загляну.

У вас найкращий салон еротичного масажу Київ. Інтимна атмосфера і професійні дівчата. Все ніяк не можу забути брюнетку Аліну. Хочу ще віддатися в її ніжні ручки.

Нещодавно відвідав даний салон. Попередньо записався по телефону на вечірній візит. Зустріла красива і приємна дівчина. Проконсультувала на рахунок того, що входить в еротичний масаж Київ і що можна замовити додатково. Все пройшло чудово. Дякую дівчатам.

Зізнатися дуже нервував перед відвідуванням салону такого плану. Перш ніж зважитися перечитав купу відгуків тих хто був в салонах еротичного масажу. І не пошкодував про свій вибір. Дівчата класні і роблять відмінний масаж.