Дівчата

САЛОН ЕРОТИЧНОГО масажу Екстаз В КИЄВІ

Масаж це сукупність прийомів механічної і рефлекторної дії на тканини і органи у вигляді розтирання, тиску, вібрації, проведених безпосередньо на поверхні тіла людини, з метою досягнення лікувального чи іншого ефекту. На сьогоднішній день можна виділити основні типи масажу: класичний, розслабляючий або відновлює, лікувальний, точковий, тайський, антицелюлітний і гідромасаж.

Але є ще один тип масажу, який особливо не афішується еротичний масаж (професійний), який робиться, в більшій мірі, в спеціальних салонах, таких як Caramel. Він поєднує в собі елементи класичного, тайського і розслабляючого масажу, з додаванням елементів еротики вплив на тіло клієнта тілом масажистки. Не варто плутати еротичний масаж з послугами інтимного характеру, адже салони еротичного масажу такі послуги не надають.

Еротичний масаж в салоні Діта це досконалої інша форма насолоди, яка не тільки розслабляє тіло, але і дозволяє розслабитися емоційно. Фізичний вплив голого тіла, зіткнення, масаж особливо збудливих точок підносять еротичну насолоду на новий рівень. Тому, такий тип масажу користується чималим попитом. В основному, звичайно, у чоловіків, але він доступний також і для жінок.

І, якщо ви зацікавилися, і хотіли б випробувати цей тип масажу на собі, рекомендую звернутися в відмінний салон еротичного масажу в Києві “Екстаз”. У цьому салоні працюють тільки найкращі фахівці, які знають свою справу. Масажистки мають професійну освіту масажу. Атмосфера в салоні неймовірна, що сприяє максимальному розслабленню. На вибір представлені різні типи і техніки масажу – вибрати можна те, що більше сподобається. Всі процедури проходять по суворої інструкції з дотриманням засобів гігієни. На додаток до основного масажу можна замовити додаткові послуги.

Масаж виконується як в салоні, так і можливо замовити виїзний масаж на дому, але так буде дорожче. Що стосується цінової політики, то ціни на всі послуги більш ніж доступні. Загалом, якщо ви зацікавилися, то отримати більш детальну інформацію можна на сайті салону еротичного масажу Екстаз https://ecstasy-massage.kiev.ua/.