Вакансії

Потрібні гарні, молоді дівчата.

Вік від 18 до 33 років .

Ми пропонуємо вигідні умови роботи (50%), гнучкий графік роботи, який обговорюється індивідуально з кожною дівчиною. Розрахунок щодня. Для іногородніх допомога з житлом.

Тел. 093 055 85 44

Ми пропонуємо гнучкий графік роботи, житло в центрі Києва, конфіденційність і безпеку 100%, застав немає, штрафів немає, високу з / п від 80 000 грн., Виплати щодня.

Еротичний масаж в Києві

Якщо ви шукайте еротичний масаж в Києві, тоді салон “Екстаз” саме для Вас! Стрес, напруженість, буденність. Як же нам хочеться яскравих вражень і цікавих відчуттів від свого тіла. Завдяки еротичного масажу посилюється чуттєвість і відкриваються потоки сексуальної енергії. У цьому салоні Ви відчуєте на собі майстерність досвідчених кваліфікованих масажистів, отримаєте емоційну розрядку і оздоровите своє тіло. Після трудового тижня – еротичний масаж https://vipmassage.kiev.ua/ua/bodi-masazh в салоні як бальзам на душу, почуття бадьорості на наступний тиждень – гарантовано! Більш детальну інформацію про послуги, що надаються і видах масажу ви знайдете на сайті https://ecstasy-massage.kiev.ua/.

Я є постійним клієнтом в салоні Екстаз, нарікань ні разу не було. Затишна атмосфера, приємне ставлення до клієнтів, приваблива зовнішність і професіоналізм дівчаток все так і має в своєму розпорядженні до приємного розслаблення. Також дуже прийнятні розцінки, вартість за послуги можна подивитися на сайті, який написав вище.

В салон ходжу регулярно протягом півроку, порадили друзі. У мене сидяча робота, дуже сильно втомлююся і болять м’язи і тепер для мене вечір п’ятниці – приємне проведення часу в салоні “Екстаз”. Тут я знімаю втому за минулий тиждень і заряджаюсь силою і енергією. Загалом, від еротичного масажу в салоні у мене маса позитивних емоцій. Рекомендую і вам відвідати це чудове місце. Навіть не сумніваюся, що побувавши в еротичному салоні “Екстаз” один раз будете повертатися сюди знову і знову, тому що клас обслуговування дуже високий і все продумано до найдрібніших деталей, щоб кожного клієнта було затишно і комфортно.